Zaujmite jedinečnosťou

Navrhujeme, tvoríme a optimalizujeme web dizajn na mieru. Ponúkame webové riešenia nielen pre začínajúce, ale aj pre rozbehnuté biznisy.

Chcem web dizajn
Every pixel tells a story, every interface is a journey.

Cesta k vášmu online úspechu

Úvodná konzultácia

Začíname úvodnou nezáväznou konzultáciou, kde si ujasníme vaše predstavy, ciele, možnosti a očakávania od nového web dizajnu. Tie skombinujeme s preferenciami vašich zákazníkov a našimi best practices. Následne od nás dostanete komplexnú cenovú ponuku s detailne popísaným možným riešením.

Detail na typografiu

Srdcom UX dizajnu je výber vhodného typu, šírky a veľkosti písma, ktorý zapadá do celkového vizuálneho štýlu a komunikácie brandu. Písmo doladí estetiku celého web dizajnu.

Dizajnový systém

Tvoríme jednotný dizajnový systém, zahrňujúci tlačidlá, typografiu, komponenty, odsadenia, vďaka ktorému dosiahneme konzistentný vzhľad webovej stránky. Navrhujeme a implementujeme jednotlivé komponenty, ako sú karty produktov a článkov či hlavička webu, s dôrazom na funkčnosť a používateľský zážitok.

Wireframing

Vytvárame detailné skice, ktoré zobrazujú rozmiestnenie obsahu a funkcií na stránke, čím definujeme štruktúru a navigáciu na eshope.

Prototyp a testovanie

Výsledkom sú interaktívne prototypy, ktoré simulujú skúsenosť s výsledným produktom a umožňujú testovanie použiteľnosti a funkčnosti. Na základe získaného feedbacku z testovania dizajn vylepšujeme.

Optimalizácia pre rôzne zariadenia

Zabezpečujeme, aby bol dizajn responzívny a prispôsobivý pre rôzne typy zariadení a obrazovky, s cieľom zlepšiť používateľskú skúsenosť.

Váhate? Verte našim partnerom

Web stránky s dizajnom na mieru, ktoré vystúpili z davu.

Nezáväzná konzultácia

Pohrávate sa so zaujímavou myšlienkou? Zrealizujme ju!

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Zvyknúť si na kvalitné výstupy, férové jednanie a dodržiavanie deadlinov je jednoduché. Ozvite sa nám, ak to chcete zažiť aj vy.

Mám záujem